Inženjer u Odjelu za usluge u oblaku (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Upoznaj mStart!

U našoj dinamičnoj IT kompaniji posvećeni smo inovacijama i visokim standardima u pružanju tehnoloških rješenja. Za naš Odjel za usluge u oblaku i poslove koji se odnose na upravljanje privatnim oblakom tražimo pojačanje na području administracije diskovnih sustava te IBM PowerVM platforme i AIX operacijskih sustava. Uz navedeno, ovo radno mjesto će ti omogućiti suradnju s različitim odjelima, s kolegama na čitavoj infrastrukturi računalnog centra, kao i na infrastrukturi servisa podignutih u javnim oblacima te korištenje različitih naprednih i modernih IT tehnologija.

 PREDNOST imaju kandidati s:

  • Diplomom prvostupnika računarstva, informacijske tehnologije i srodnog područja ili ekvivalentnim radnim iskustvom
  • Odličnim poznavanjem SAN switcheva i IBM diskovnih sustava
  • Odličnim poznavanjem PowerVM platforme i AIX operacijskog sustava
  • Radnim iskustvom s virtualizacijskim platformama i Software Defined Storage-om

Tvoje odgovornosti:

  • Instalacija, konfiguracija i administracija SAN okruženja (storage i switchevi)
  • Instalacija, konfiguracija i administracija PowerVM platforme i AIX poslužitelja
  • Praćenje performansi sustava i rješavanje problema kako bi se osigurala optimalna funkcionalnost i dostupnost
  • Implementiranje sigurnosnih mjera i nadogradnje sustava
  • Sudjelovanje u izradi i održavanju dokumentacije sustava i operativnih procedura

Od kandidata OČEKUJEMO:

  • Proaktivnost u izvršavanju radnih zadataka
  • Izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine
  • Sklonost timskom radu, kreativnost, odgovornost
  • Želju za usvajanjem novih znanja i profesionalni razvoj

 mStart svojim zaposlenicima pruža:

  • Edukacijske programe i mogućnost certifikacija
  • Fleksibilno radno vrijeme i mogućnost rada od kuće
  • Dinamično radno okruženje s fokusom na inovacijama
  • Pristup platformi Pluralsight koja nudi različite tečajeve
  • Prostor za inovaciju i kreativnost u rješavaju izazova
  • Mogućnost korištenja Multisport kartice, za sve postojeće i buduće vježbače
  • Sponzorirano sudjelovanje u sportskim aktivnostima i natjecanjima (B2B run, Highlander i mnoge druge)
  • Godišnji sistematski pregledi i slobodan dan za sistematski, jer…zdravlje prije svega!
  • Trošak prijevoza
  • Za sve gladne, naknadu za ručak 😊
  • Božićnicu, uskrsnicu, regres i dar za djecu
  • Besplatnu kavu – njegujemo rituale ispijanja kave😉

Opis posla

Osobne informacije