Konzultant/junior za SAP ERP (područje logistike)

Zagreb, Hrvatska

Želiš postati poslovni konzultant?

Želiš spojiti interese IT-a i ekonomije?

Napravi prvi korak i prijavi se na naš natječaj!

mStart plus d.o.o. je poslovno-tehnološka tvrtka orijentirana na razvoj, implementaciju, integraciju i podršku poslovnih informacijskih sustava i rješenja te digitalnu transformaciju. Zapošljavamo preko 400 tehnoloških stručnjaka koji nestrpljivo čekaju da s tobom podijele svoje znanje i iskustvo rada.

Ako želiš raditi sa najsuvremenijim tehnologijama u dinamičnom okruženju, pridruži se timu koji pruža konzalting  za implementaciju i podršku SAP ERP sustavima!

Opis posla:

  • Rad s poslovnim korisnicima
  • analiza poslovnih procesa i potreba korisnika
  • implementacija poslovno-informacijskog sustava SAP ERP
  • unapređenja poslovnih procesa korisnika
  • podrška korisnicima u svakodnevnom radu
  • edukacija korisnika

 Uvjeti:

  • VSS/diplomski prednost informatičkog/tehničkog/ekonomskog smjera
  • Interes prema poslovnom području nabave, prodaje i distribucije
  • prednost poznavanje baza podataka (SQL)
  • prednost osnove programiranja
  • komunikativnost, samostalnost
  • Timski duh
  • Želja za kontinuiranim učenjem i certificiranjem

Nudimo:

  • kontinuirano stručno usavršavanje
  • rad u stručnom i ambicioznom timu
  • pozitivnu radnu atmosferu
  • korištenje najmodernijih tehnologija
  • stjecanje iskustva kroz projekte u različitim granama industrije
  • certificiranje
  • učenje preko online platforme SAP Learnig HUB
  • fleksibilno radno vrijeme i mjesto rada
  • sponzorirano sudjelovanje u sportskim aktivnostima i natjecanjima (B2B run, Highlander i mnoge druge)
  • mogućnost korištenja MultiSport kartice
  • godišnji sistematski pregledi i slobodan dan za sistematski
  • plaćeni trošak prijevoza i naknada za troškove rada od kuće
  • naknada za ručak
  • božićnica, uskrsnica, regres i dar za djecu
  • … a za kavopije, imamo i kavu u potocima… 😊

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj