Oracle developer

Zagreb, Hrvatska

Opis:

Tražimo developere koji će sudjelovati u razvojnom timu sa ciljem održavanja, razvoja i implementacije postojećih Oracle Retail rješenja koristeći ADF Java Framework, te izradi novih funkcionalnosti i modula (Angular Javascript framework). Osim navedenih tehnologija, kandidat će imati mogućnost upoznati se i sa ostalim tehnologijama iz Oracle, ali i drugih portfelja, te će imati mogućnost rada na optimizaciji postojećih aplikacija i algoritama s ciljem poboljšanja korisničkog iskustva i poslovnih procesa.

Uvjeti:

  • VSS/diplomski studij, FER, FOI, PMF ili drugi fakulteti informatičkog smjera
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Dobro poznavanje Jave, Angulara ili nekog drugog objektno orijentiranog jezika
  • Dobro poznavanje SQL-a i Oracle PL/SQL programskog jezika ili T-SQL-a.
  • Svakodnevno korištenje alata za verzioniranje - SVN/Git

Prednosti:

  • Poznavanje web tehnologija (JS, REST…)
  • Poznavanje rada na Linux okruženju
  • Poznavanje Oracle ADF frameworka
  • Poznavanje DevOps-a

Nudimo:

  • kontinuirano stručno usavršavanje
  • rad u stručnom i ambicioznom timu
  • pozitivnu radnu atmosferu
  • korištenje najmodernijih tehnologija
  • fleksibilno radno vrijeme i mjesto rada
  • sponzorirano sudjelovanje u sportskim aktivnostima i natjecanjima (B2B run, Highlander i mnoge druge)
  • mogućnost korištenja MultiSport kartice
  • godišnji sistematski pregledi i slobodan dan za sistematski
  • plaćeni trošak prijevoza i naknada za troškove rada od kuće
  • naknada za ručak
  • božićnica, uskrsnica, regres i dar za djecu
  • … a za kavopije, imamo i kavu u potocima 😊

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj