PHP BACKEND DEVELOPER (m/f)

Zagreb, Hrvatska

Širimo naš tim te tražimo middle ili senior BACKEND DEVELOPERE (m/f) za replatforming postojećih E-Commerce rješenja unutar Fortenova Grupe (Mercator, Konzum, Idea) na našu novu platformu baziranu na Spryker E-commerce PaaS rješenju.

Bitno nam je da imaš minimalno 1 godinu iskustva na razvoju web aplikacija koristeći PHP ili neki od srodnih jezika (Java, C#; Python, Ruby, itd.).

Uz to očekujemo da vrlo dobro poznaješ baze podataka (MySQL, PostgreSQL), ORM tipa Doctrine ili Propel, te neki od web frameworka (Symfony/Laravel/etc).

Ako već imaš iskustvo rada na E-Commerce projektima, velikim enterprise ready web aplikacijama te ti pojmovi poput cachinga, queueinga i API nisu strani, u velikoj si prednosti ;)

Što ti nudimo

  • Hibridan način rada

  • Educiranje, usavršavanje i certificiranje

  • Učenje bilo kad i bilo gdje preko online platforme Pluralsight

  • Fortenova projekt: "Imam ideju!" - mogućnost sudjelovanja u natjecanju svih Fortenova kompanija uz nagradu i realizaciju najbolje poslovne ideje

  • Mogućnost korištenja MultiSport kartice

  • Godišnji sistematski pregledi i slobodan dan za sistematski

  • Plaćeni trošak prijevoza

  • Božićnica, uskrsnica, regres i dar za djecu

  • Naknada za ručak

  • Opremu za rad poput računala i mobitela s pretplatom

Ključne odgovornosti

  • Suradnja s ostalim članovima tima na implementaciji platforme i razvoju novih funkcionalnosti te podršci s fokusom na kvalitetu i najbolje iskustvo za krajnje korisnike.

  • Pisanje čistog, kvalitetnog i održivog koda.

  • Sudjelovanje u kontinuiranom educiranju i certificiranju.

  • Sudjelovanje u širenju znanja i stručnosti unutar tima (peer review, mentoring, edukacije).

mStart plus d.o.o., poslovno-tehnološka tvrtka, specijalizirana za pružanje usluga informatizacije i optimizacije poslovnih procesa te digitalnu transformaciju, od 2021. godine vodi program digitalne transformacije cijele Fortenova Grupe, u sklopu koje je i E-Commerce program.

Vjerojatno se pitaš što je to Sprkyer. Znaš za Magento, Spree, WooCommerce, Cloud Commerce, SAP Hybris, ali ne i Za Spryker? Nema frke, evo par natuknica:

  • Spryker je tehnološki framework za ambiciozne E-Commerce projekte, idealan za kompanije koje trebaju jako puno custom funkcionalnosti i integracija te ne razmišljaju na način „one-size-fits-all“.

  • Spryker ima novi pristup E-Commerce-u i vodeći je igrač kada su u pitanju modularne, API-driven E-Commerce platforme.

  • Temeljna razlika u usporedbi s ostalim platformama je to što je Spryker developer focused framework zbog čega bi svakom pravom developeru trebalo zatitrati oko.

  • Spryker ostvaruje enorman rast te je u samo dvije godine prešao iz niche kvadranta u visionary kvadrant po Gartneru. Možda ti Gartner ne znači puno, ali daje garanciju da je riječ o jako ozbiljnoj E-Commerce platformi.

Opis posla

Osobne informacije