Specijalist telekomunikacija (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Želiš raditi u poticajnoj okolini za najveće tvrtke u regiji?

Postani dio mSjajnog tima i prijavi se na oglas!

mStart plus d.o.o.  je poslovno-tehnološka tvrtka orijentirana na razvoj, implementaciju, integraciju i podršku poslovnih informacijskih sustava i rješenja, te digitalnu transformaciju. Svoj tim želimo ojačati novim članovima koji će se uhvatiti u koštac sa sve većim brojem mrežnih tehnologija te ponuditi svoj doprinos u rješavanju problema, poboljšanju i optimizacija postojećih rješenja i predlaganju novih. Ukoliko se prepoznaješ pridruži nam se na sljedećoj poziciji:

Od kandidata OČEKUJEMO:

  • Dodiplomski/diplomski studij tehničkog usmjerenja (FER, ETF, FESB, PMF ili drugi fakulteti informatičkog smjera)
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u radu sa mrežnom opremom – prednost Cisco, HP, Motorola - Symbol, od toga minimalno 1 godina radnog iskustva na održavanju i administriranju kompleksnih mrežnih okruženja
  • Poželjno iskustvo u projektiranju mrežne infrastrukture (LAN, WAN)
  • Prednost Cisco CCNA, CCNP i dr. certifikati
  • Analitičnost i sistematičnost
  • Izražene organizacijske sposobnosti
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Spremnost na kontinuiranu edukaciju i usavršavanje
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije

Kandidatima NUDIMO:

  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Rad u kvalitetnom i ambicioznom timu stručnjaka
  • Ugodnu radnu atmosferu s otvorenom komunikacijom
  • Korištenje najmodernijih informatičkih alata
  • Učenje bilo kad i bilo gdje preko online platforme Pluralsight
  • Sponzorirano sudjelovanje u sportskim aktivnostima i natjecanjima (B2B run, Highlander i mnoge druge)
  • Mogućnost korištenja MultiSport kartice
  • Godišnji sistematski pregledi i slobodan dan za sistematski
  • Plaćeni trošak prijevoza i naknada za troškove rada od kuće
  • Božićnica, uskrsnica, regres i dar za djecu
  • Naknada za ručak
  • Opremu za rad poput računala i mobitela s pretplatom
  • … a za kavopije, imamo kave u potocima 😉…

Prijavi se na natječaj i postani dio našeg tima!

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Dodaj